Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odie

5. 2. 2014
Odie
 
Věk
Štěně
Pohlaví
Muž
Druh
Pes
Titul
Žádný není znám
Karma
Kladná
Autor
Jim Davis
Hraje
Nikdo
Blízcí
Jon,Garfield
Výskyt
Garfield a přátelé,Garfieldova show

 

       Odie
První výskyt: 8. srpna 1978
Roztomilý, ale hloupý jako a cihla, Odie je Garfieldův věrný přítel...  a často cíl Garfieldových žertů.   Odie nikdy nemyslí, občas štěká a pořád slintá.

Odie je nejhloupější pes na Zemi a když má náhodou nějakou myšlenkovou bublinu, tak je prázdná (což je ovšem sporné s jeho chováním, když ho nechají doma samotného). Žije v domě se svým pánem Jonem a podlým kocourem Garfieldem, který ho s oblibou šikanuje. Odie nehorázně slintá a vždy je pod ním loužička slin, Garfield ho pak většinou utahuje jako protékající vodovodní kohoutek. Občas se s Garfieldem spolčí proti Jonovi a dělají si z něj srandu, což Jona vytáčí. Když si Garfield hraje na hrdinu, používá ho jako koně.

 Garfield o něm říká, že je napůl bígl a napůl cihla. Odie je sice trošku ťuňťa, ale je také roztomilý, hravý a má pořád dobrou náladu.

Odie ne nejchytřejší postava z celého komiksu. Nikdy nedá svojí inteligenci najevo, ale když nikdo není poblíž tak si zvládne pokuřovat fajfku a číst ,Vojna a Mír' . Odie je diamant schovaný ve staré popelnici :)

 Určitě si pamatujete hnědožlutého psíka jménem Odie ze seriálu Garfield, který oslavil 34 narozeniny. Odie se narodil 8. srpna 1978. Jeho páníčkem byl Lyman, ale pak se Lyman neukázal v žádném díle a jeho páníček se stal Jon Arbuckle. Odie je nejhloupější pes v celém seriálu Garfield. Občas taky zažije Garfieldovi mučení, ale i tak ho má rád.

 Garfield o něm říká, že je napůl bígl a napůl cihla. Odie je sice trošku ťuňťa, ale je také roztomilý, hravý a má pořád dobrou náladu.

 

 

Bytost: Psi

 

Odie je prý ten nejhloupější pes na celé zemi. Tedy vlastně jak říká Garfield, je to spíš kříženec „bígla a cihly“. Odie žije společně v domě s Jonem a Garfieldem. A právě Garfield na něj také mockrát vymyslí nějakou lumpárnu. Nejčastěji pak skončí Odie skopnutý pod stolkem….

oddie

Odie narazil na Garfielda

Jinak je ale tenhle slintající pejsek vlastně velký dobrák a sám má kocoura i přes jeho neduhy moc rád. Není proto divu, že se Odie kolikrát s Garfieldem spolčí proti jejich dobráckému majiteli Jonovi a společně pak vyvádějí spoustu lumpáren.

Odie

Odie je malí velmi roztomilí pejsek. do společného bydlení s Garfieldem se dostal díky limanovi. ten se s ním za Jonem přistěhoval 7. srpna. 1978 kvůli tomu, že neměl kde bydlet. ačkoliv panuje všeobecný názor, že odie nedokáže vnímat ani vlastní myšlenky a, že je zhruba tak inteligentní jako...

V komiksu se poprvé objevil 8.srpna. 1978
Roztomilý, hravý a hloupý jako cihla... To je Odie, Garfieldův věrný přítel a pes na kopání. Hloupý? 3 roky trvalo Odiemu naučit se, jak dýchat. Jeho IQ je tak nízké, že byste si do něj mohli kopnout. Odieho původně vlastnil soused Jona, Lyman. Ale protože se Lyman v komikse už nikdy neobjevil, Garfield se Odieho nikdy nezbavil. 
Záliby: Slintání, otravování...
Oblíbená činnost: zírání do vzduchu, chytání míčku
Oblíbená věc: Míček s rolničkou