Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nermal

5. 2. 2014
Nermal 
 
Věk
Stále však ještě kotě
Pohlaví
Muž
Druh
Kočka
Titul
Nezmar
Karma
Kladná
Autor
Jim Davis
Hraje
Nikdo
Blízcí
  Garfield,Jon,Odie
Výskyt
  Garfield a přátelé,Garfield šokuje
Nermal je mladý kocourek, kterého Garfield nesnáší snad ještě víc než pondělí a mnohdy se ho chce zbavit, při čemž jen stěží potlačuje svou chuť vyhodit ho na ulici nebo ho poslat v balení do Abu Dhábi. Nermal je roztomilý a i když nikdo neví, kolik mu vlastně je, zůstává nadále kotě. Často se účastní různých soutěží fotek koťat na kalendáře apodobných aktivit. Jeho cílem je vždy na sebe upoutat pozornost všech v okolí. Rád si hraje s gumovou myšičkou, klubíčkem vlny atd., prostě se celkově chová tak, jak se správně mláďata koček chovají. Obvykle neodolá a vysmívá se Garfieldovi, protože je tlustý a starý, zatímco on je mladý a rozkošný; čímž většinou dost rizikově dráždí kocourovu trpělivost. Též s oblibou jezdí na Odiem jako na svém koni a všemožně si s ním hraje. Na světě snad není nikdo, kdo by si tohohle mazlivého kotěte ihned nevšiml.

Nermal na rozdíl od Garfielda nedostává věci svojí silou, ale svojí roztomilostí. Je malý a hezoučký proto mu každý vše odpustí nebo si myslí že to udělala ta zlá stará kočka. Nermal se k Garfieldovi chová špatně, ale spíš mají vztah jako otec a adoptivní kotě. Jejich vztah není dokonalý, ale někde hluboko v nitru se mají rádi. :)

   

Nermal

Nermal¨, aspoň podle toho jak to říká Garfield je "bezduchá chlupatá kulička, která se každému zalíbí". Garfielda Nermal štve svím zlomyslným humorem a svím "zlozvykem" líbit se lidem. Nermal nikdy nevyroste a bude pořád rostomilí - a proč? protože je zakrslí.

 

V komiksu se poprvé objevil 3. září 1979
Nermal je prý nejroztomilejší kotě na světě. Někdy přijde do Arbucklovic domu na návštěvu. S Garfieldem se moc nepohodne, protože je tak roztomilý. 
Nejoblíbenější činnost: roztomilost.

 V Garfield šokuje Nermal moc nevystupuje. Ve filmu Garfieldův festival zábavy je převlečen za cizince Rámona a chce tančit na Festivalu zábavy. Ale Garfield mu to překazí.