Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jon

5. 2. 2014
Jon
 
Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Titul
Žádný není znám
Karma
Kladná
Autor
Jim Davis
Hraje
Breckin Meyer
Blízcí
  Gaefield Odie
Výskyt
   Garfield

Jon je typický outsider, který vyrůstal na vesnici na farmě. Později se přestěhoval do města a pořídil si kocoura Garfielda a psa Odieho, o které pečlivě pečuje. Je neúspěšný u žen, ale když se mu náhodou podaří nějakou sbalit, zkazí mu to buď Garfield, nebo jeho nevkus. Často se pokouší získat Garfieldovu veterinářku, dokonce k ní Garfielda bere, i když je zdravý, aby s ní mohl mluvit, ale ta ho vytrvale odmítá. Jon však používá různé triky jak jí zmást, na které se nachytá. Jednou za čas zajede za rodiči a bratrem na farmu a vypadá to, že je adoptovaný. Jon absolutně postrádá jakýkoliv vkus. John je naprosto dokonalá postava trhlého magora. Cokoliv co John udělá nebo řekne je naprosto famózní! S Johnem se může ztotožnit každý kdo se chce vyhnout nudnému a zavedenému normálu! :)

 Majitel Garfielda a Odieho pracuje jako kreslíř komiksů, ale většinu času tráví hašením problémů mezi svými dvěma mazlíčky.

 

Bytost:Muž Majitel Garfielda a Odieho pracuje jako kreslíř komiksů, ale většinu času tráví hašením problémů mezi svými dvěma mazlíčky.

 

Jon Arbuckle je páníček kocoura Garfielda i pejska Odieho.A především od prvního jmenovaného zažívá Jon spoustu naschválů. Sám je to ale velmi dobrácký chlapík, takže kromě občasných diet nechává kocoura bez potrestání.

jon

Smolař a dobrák Jon...

Jon Arbuckle je jinak typický outsider – zvláštně se obléká, nemá skoro žádný vkus, navíc není nijak moc společenský a stále se snaží marně najít tu pravou přítelkyni. Jeho ideálem je Garfieldova veterinářka Líza, jenomže ta o něj nejeví zrovna velký zájem….

Jon Q. Arbackle

Jona Arbackla všichni známe - na co šáhne to se pokazí jelikoš jen málo kdy to je tak inteligentní aby to vůbec mělo šanci na úspěch. Jon umí celkem dobře hrát na harmonyku a také docela dobře vařit, ale mluvit se ženamy nebo dělat kafe mu nejde vůbec. Jon úspěšně absolboval terapii proti...

Celé jméno: Jonathan Q. Arbuckle
Narození: 28.7.????
Jon je zajímavá komiksová postava. Žije v domácnosti s Garfieldem a Odiem. Teprve nedávno se s milenkou a Garfieldovou veterinářkou Liz zasnoubil. Často jí zve na trapné večeře. Jon je prostě trapná nula.
Záliby tanec polky, co nejvíc se ztrapnit, Liz...
Bývalé zaměstnání: Kreslíř
Oblíbená činnost: zkazit rand

 V komiksu se poprvé objevil 19. června 1978